No menu items!

kupa e gjermanise

Humbja shokuese ndaj Gladbahut, Myler: Skandaloze, nuk më ka ndodhur ndonjëherë

Mesfushori i Bajern Mynih, Tomas Myler mbeti i shokuar në përfundim të humbjes së thellë që pësuan ndaj Gladbahut me rezultatin 5-0. Gjermani komentoi sfidën e dobët që zhvilloi skuadra e tij. “Nuk jemi mësuar me të tilla disfata dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img