No menu items!

kundershtar

Festoi golin e skuadrës kundërshtare, futbollisti akuzohet për trukim ndeshje (Video)

Gjatë ndeshjes së Kategorisë së Dytë në Ukrainë mes skuadrës së Uzhhorod dhe Kremunçukut ka ndodhur diçka e pakëndshme dhe e pazakontë, teksa kjo sfidë ka përfunduar me rezultatin 2-0 për ekipin e Uzhhorod. Skuadra e Kremençukut pëson golin e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img