No menu items!

kryekamarieri

Publikohet video e vrasjes së kryekamarierit në Elbasan, gjithçka ndodhi në 71 sekonda

Debati mes kryekamarierit Gazment Kurmaku dhe klientit 33 vjeçar Erjon Llapshi, para se ky i fundit ta qëllonte me grusht në kokë duke e lënë në vdekje klinike, ka ndodhur në 71 sekonda. Në pamjet e siguruara nga ''ABC News'',...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img