No menu items!

kriza

Kriza e migrantëve: Si mund të mbrojë BE kufijtë e jashtëm?

Gjendja në kufirin mes Polonisë dhe Bjellorusisë ashpërsohet. Pas disa kalimeve kufitare, Polonia detyroi të kthehen qindra migrantë në Bjellorusi. Sipas të dhënave nga Polonia është shtuar numri i refugjatëve në kufi në 24 orët e fundit. "Gjendja nuk...

Energjia/ PD thirrje SPAK-ut: Hetoni urgjentisht shkaktarët e krizës

DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, DEPUTETJA ILDA DHORI Prej ditësh qeveria po përpiqet të shesë si krizë energjie, krizën e korrupsionit dhe keqmenaxhimit të KESH dhe OSHEE.Pas kësaj krize, qeveria po përpiqet të fshehë përgjegjësitë e saj, për gjendjen ekonomike në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img