No menu items!

kritike

”Detyra ime janë golat”/ Ronaldo i motivuar: Do t’ua mbyll gojën kritikëve

Rikthimi i Kristiano Ronaldos tek Mançester Junajtid është shoqëruar me bujë të madhe. Përvec entuziazmit të tifozëve, ka dhe shumë kritikë, të cilët sa herë skuadra nuk arrin rezultat pozitiv, fajin kryesor ja vënë Ronaldos. Portugezi është kritikuar që nuk...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img