No menu items!

kristjan asllani

Kristjan Asllani, zyrtarisht lojtar i Interit

Mesfushori shqiptar, Kristjan Asllani ka kryer vizitat mjekësore dhe i është bashkuar zyrtarisht ekipit të Interit. Lajmi është është bërë i ditur nga gazetari i njohur sportiv për transferimet e futbollistëve, Fabrizio Romano përmes një postimi në rrjetet sociale. Albanian midfielder...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img