No menu items!

kristensen

Barcelona dhe Bajern Mynih në garë për kampionin e Europës

Barcelona vazhdon të ndjekë me vëmendje disa prej lojtarëve që pritet të jenë të lirë në merkaton e verës. Një prej tyre është mbrojtësi i Çelsit, Kristensen. Danezi pritet të largohet si një lojtar i lirë në verë dhe me...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img