No menu items!

kosovare

Ministrave të Kosovës u refuzohet vizita në Serbi

Autoritetet në Serbi kanë refuzuar kërkesën për vizitë dyditore në Preshevë, Medvegjë dhe Bujanoc – që njihen ndryshe edhe si Lugina e Preshevës - katër ministrave të Qeverisë së Kosovës. Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu tha...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img