No menu items!

kontrate

Çelsi në bisedime me Armando Brojën për një kontratë të re

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Armando Broja është një ndër emrat më të lakuar të merkatos verore. Pas huazimit te Sauthempton sezonin e kaluar, 20-vjeçari është aktivizuar në dy ndeshjet e para të kampionatit me blutë e Londrës dhe sipas mediave, Çelsi...

Nojer rinovon kontratën me Bajernin e Mynihut edhe për dy vite të tjera

Manuel Nojer dhe Bajerni i Mynihut do të vijojnë bashkëpunimin mes tyre edhe për dy vitet e ardhshme. Lajmin e ka konfirmuar klubi gjerman në faqen e saj zyrtare, ku theksohet se Nojer do të qëndrojë në Mynih deri në...

Bajerni ofertë faraonike për Levandovski-n

MYNIH - Bordi i Bajernit ka qenë në qendër të kritikave gjatë dy muajve të fundit për shumë arsye, mungesa e përforcimeve dhe trajtimi i keq i negociatave me Robert Levandovskin dhe Niklas Zylen. Pavarësisht rinovimit me Komanin, Goreckën...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img