No menu items!

klubet

Komiteti i Ekspertëve vendos heqjen e maskave dhe rihapjen e klubeve të natës

Komiteti Teknik i Ekspertëve ka marrë disa vendime në mbledhjen e zhvilluar mesditën e së hënës, në lidhje me disa nga masat anti-covid. Bazuar në situatën epidemiologjike e cila është përmirësuar, duke filluar nga 1 maji, do të hiqet detyrimi...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img