No menu items!

kavaje

Foltorja/ Berisha mbërrin me vonesë në Kavajë: Më pengoi rrugën ”skuthi” i Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka mbërritur në Kavajë, qytet në cilin do të zhvillojë foltoren e rradhës me demokratët, për një Parti Demokratike, më të bashkuar, më të fortë dhe më të hapur. Megjithatë, Berisha nuk mbërriti në orën 17:00 ashtu...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img