No menu items!

katarr

Hamilton fiton në Katar dhe i afrohet Verstappen, Alonso ngjitet në podium pas 7 vitesh

Ka përfunduar Çmimi i Madh i Katarit në Formula 1. Në një pistë ku nuk priteshin parakalime, kanë ndodhur shumë të tilla. Edhe pse nuk pati një duel për kreun e garës, duelet për vendin e fundit të podiumit dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img