No menu items!

katar

Polonia e Levandovskit pret biletën për në Katar

Polonia arriti një fitore fantastike me shifrat 2-0 përballë Suedisë, për t’u kualifikuar në Botërorin “Katar 2022”. Për vendasit shënuan Levandovski me anë të një 11-metërshi dhe Zielinski, duke mos iu dhënë mundësinë miqve të krijonin raste. Kështu Ibrahimoviç do të...

Zbulohen goglat e vazos së parë të Botërorit “Katar 2022”

Shorti i Botërorit “Katar 2022” po afron akoma dhe më shumë dhe vazot që mbajnë emrat e skuadrave po zbulohen se si do të ndahen. Vazo e parë, që mban skuadrat më favorite dhe me renditje më të lartë në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img