No menu items!

kartone te kuq

4 kartonë të kuq dhe 4 gola, VAR-i i ‘mohon’ fitoren Juventusit ndaj Salernitana-s

uventus u ndal në barazim nga Salernitana në ndeshjen e javës së gjashtë në kampionatin italian. Një ndeshje ku nuk mungoi tensioni pasi përveç 4 golave, u dhanë edhe 4 kartonë të kuq. Deri në minutën e 92-të, Salernitana ishte duke...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img