No menu items!

karim benzema

Benzema nuk përmbahet: Dua të fitoj ”Topin e Artë”

Karim Benzema është kthyer në pikën e referimit të Realit të Madridit. Francezi ka bërë një sezon të shkëlqyer dhe kështu e ka nisur dhe këtë edicion, që e ka renditur atë mes favoritëve për të fituar “Topin e...

Skandali i vitit 2015, sulmuesi Benzema rrezikon burgun

Karim Benzema po kalon një superformë duke u cilësuar si sulmuesi më i mirë në botë për momentin, gjë të cilët e tregojnë statistikat. Edhe pse karriera e tij po shkon shkëlqyeshëm, Benzemasë i duhet të dalë në gjyq ditën...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img