No menu items!

kandidatura

Italia vë në rrezik kandidaturën për Euro 2028, ja arsyeja

Mundësia e krijimit të Superligës ende vazhdon të trazojë UEFA-n dhe përfaqësues të skuadrave më me emër në Europë. Kanë mbetur vetëm disa orë para afatit për dorëzimin e një dokumenti zyrtar në Gjykatën e Drejtësisë të BE-së me vëzhgimet...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img