No menu items!

joshua kimish

Dy lojtarët e Bajernit rezultojnë pozitiv me Covid-19

Xhoshua Kimish dhe Erik Maksim Çupo-Moting kanë rezultuar sot pozitiv ndaj Covid-19. Lajmi në fjalë, i konfirmuar zyrtarisht nga Bajerni i Mynihut, ka bërë bujë për faktin e thjesht se të dy lojtarët ishin ata që “komandonin” grupin anti-vaksinë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img