No menu items!

jerusalem

Sulm i armatosur në Jerusalem, një i vrarë dhe katër të plagosur

Një person i armatosur ka hapur zjarr në qytetin e vjetër të Jerusalemit, duke vrarë një person dhe duke plagosur katër të tjerë. Personi i armatosur, të cilin zyrtarët e identifikuan si një anëtar i grupit militant palestinez, Hamas,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img