No menu items!

iliri

BBV/ Fifi pajtohet me Ilirin

Mbas spektaklit të djeshëm duket se marrëdhënia mes Fifit dhe Ilirit është qetësuar dhe se ata i kanë sqaruar keqkuptimet mes njëri-tjetrit. Ishte Iliri ai që e bëri hapin e parë duke e puthur këngëtaren në ballë,për të treguar dashamirësinë...

Big Brother Vip, vazhdon debati mes Ilirit dhe Fifit

Debati mes Ilirit dhe Fifit vazhdoi edhe mëngjesin e sotëm. Duket se Ilirit nuk i ka dal inati me Fifin dhe vazhdon duke mos e pranuar ofendimin që ajo i bëri atij. “Je shumë dobët si njeri.Ti nuk ke shans...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img