No menu items!

identitet

I ngadaltë dhe pa shënjestër, Eden Hazard ka humbur identitetin (Video)

Eden Hazard është një prej yjeve të futbollit botëror, por transferimi te Real Madrid i ka zbehur shumë cilësitë e belgut. Në sfidën që Belgjika luajti mbrëmë ndaj Estonisë, Hazard u aktivizua për 61 minuta, por pa arritur të lërë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img