No menu items!

holanda

Pse Holanda është vend i preferuar për kompani offshore

Holanda po dominon Investimet e Huaja Direkte edhe këtë vit. Sipas statistikave të Bankës së Shqipërisë, investimet nga kompani me aksionerë të regjistruar në Holandë për 6-mujorin e parë të vitit, kishin vlerën 104 milionë euro, 23% më pak...

Holanda pret biletën në Botëror, Turqia dhe Ukraina shpresojnë te “Play Off-i”

Kualifikueset e Botërorit 2022 dhanë veridiktet e tyre. Holanda mundi 1-0 Norvegjinë në një sfidë ku vuajti jo pak. Për të parë golin na duhej të prisnim 84 minuta lojë. Berguijn tregon gjithë potencialin e tij, me “rrjetë” vendimtare....
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img