No menu items!

hetime

Balla: Berisha ‘non grata’ nga SHBA, e papranueshme që SPAK-u nuk e heton

Kryetari i Grupit Paramentar të Partisë, Taulant Balla i ka kërkuar Strukturës së Posaçme (SPAK) që të hetojë ish-kryeministrin dhe kryetarin e Partisë Demokratike, Sali Berisha pasi ky i fundit është i shpallur “non grata” nga Shtetet e Bashkuara. Në...

Pastrim parash me Rezart Taçin? Prokuroria Speciale në Mal të Zi nis hetimet për presidentin Gjukanoviç

Presidenti i Malit të Zi Milo Gjukanoviç, do të merret në peytje nga prokuroria e vendit të tij. Ky vendim vjen pas operacionit të SPAK një javë më parë në bashkëpunim me Prokurorinë e Palermos, ku u bllokuan më...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img