No menu items!

harta

Harta/ Jo vetëm Bjellorusia, ja cilët janë aleatët e tjerë të Putinit

Pushtimi barbar i Ukrainës nga Vladimir Putin ka ngjallur tmerr dhe zemërim në mbarë botën me liderët që janë rreshtuar për të denoncuar despotin rus. NATO, BE dhe aleatët e tyre kanë ofruar armë dhe pajisje ushtarake për Ukrainën, ndërkohë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img