Wednesday, June 7, 2023

gruri

Afrika është ‘peng’ i luftës së Rusisë kundër Ukrainës, sipas Zelenskit

Presidenti ukrainas Volodimir Zelenski deklaroi gjatë një fjalimi drejtuar vendeve të Bashkimit Afrikan (AU), se Afrika është ‘peng’ i luftës së Rusisë ndaj vendit të tij. Pushtimi rus dhe bllokimi i eksporteve të grurit të Ukrainës mund të bëjë që...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img