No menu items!

grida duma

Duma: Nga ky çast, PD mundet të ndërtojë projektin e saj të fitores

Pas dorëheqjes së Lulzim Bashës nga kreu i Partisë Demokratike, ka reguar në Facebook deputetja e PD-së, Grida Duma. Përmes statusit të saj, Duma shkruan se pas dorëheqjes së Bashës do të jetë e mundur që PD-ja të ndërtojë...

Duma: Basha të japë dorëheqjen

Deputetja e PD-së, Grida Duma në një prononcim për mediat jashtë Kuvendit tha se Basha duhet të jap dorëheqjen dhe të lexojë qartë rezultatin e 6 marsit. Duma u shprehet se duhet t’i jepet fund sa më pare cic-miceve, dhe...

Duma i vendos afat Bashës: Të dorëhiqet nga kreu i PD

Ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike , deputetja Grida Duma, është treguar sërish e prerë në qëndrimin e saj ndaj kryetarit Lulzim Basha. Duke folur për situatën e krijuar në PD pas zgjedhjeve të 6 Marsit, Duma ka përsëritur dorëheqjen e Bashës,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img