No menu items!

graniti

A je shpirti im? Graniti pyet Fifin

Sipas dyshes raporti i tyre ka mbetur vetëm shoqëror. Por sot nuk u duk aspak kështu ku ishte Fifi ajo që nuk reshti së puthuri Granitin. Graniti nga ana tjetër edhe pse shprehu deklaratën e tij për ish partneren duket...

Fifi përlotet kur flet për Granitin: Më pëlqen shumë

Fifi është përlotur për shkak të situatës që është krijuar në shtëpi dhe ndarjeve të banorëve në grupe. Mbrëmjen e kaluar, teksa fliste me Beatrixin duke i shpjeguar situatën në të cilën ndodhej, pranë tyre u afrua dhe Graniti. Gjatë...

Big Brother/ Fifi provokon Granitin, ia vendos këmbët afër ‘barkut’

Pas situatës së krijuar disa ditë më parë, kur Graniti i tha Fifit se e do si motër, dyshja është rikthyer sërish me ngacmime. Ka qenë Fifi ajo që i ka vendosur këmbët Granitit në prehërin e tij dhe...

Fifi i harron fjalët e Granitit, i jep për të ngrënë

Fifi u shkatërrua emocionalisht pas deklaratës së Granitit se ky i fundit e shikon si motër. Për të u kërkua ambulanca, mirëpo kjo skenë nuk u tregua nga Big Brother, por lajmi u shpërnda me video në rrjetet sociale. Fifi...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img