No menu items!

gjykata e tiranes

Gjykata e Tiranës lë në fuqi masën e “pezullim nga detyra” për Armand Dukën

Gjykata e Tiranës ka lënë në fuqi vendimin për pezullimin nga detyra të Armand Dukës, Ardian Haçit dhe Ilir Shulkut. Ata nuk janë paraqitur në gjykatë dhe kanë deklaruar se do të përfaqësohen nga avokatët e tyre. Prokurori: “Është nisur hetim lidhur...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img