Wednesday, June 7, 2023

gjoba

Kokalari sulmon Bashën: Fiton vila përmes gjobave

Aktivistja Evi Kokalari ka qenë prezente në foltoren e ish-kryeministrit Sali Berisha në Sarandë. Ajo u ndal tek fakti se po sot në orën 17:00, në të njëjtën orë që niste foltoren Berisha, kreu i PD-së Lulzim Basha vendosi...

Policia bën ”kërdinë” në 24 orët e fundit, pezullohen 94 leje drejtimi dhe arrestohen 6 drejtues mjetesh

Vijojnë kontrollet dhe monitorimi i qarkullimit të automjeteve, duke përdorur makinën inteligjente, radarë, dronë, mjete të pauniformuara, kamera, aparate fotografike dhe alkooltestues. Gjatë fundjavës, shërbimet e Policisë Rrugore, në bashkëpunim me Patrullat e Përgjithshme dhe forcat “Shqiponja”, do të intensifikojnë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img