Wednesday, June 7, 2023

gara e fundit

Të dielën gara e fundit, Valentino Rosi i jep fund karrierës në MOTO GP

Valentino Rosi më në fund ka vendosur t’i japë fund karrierës. Ikona e Moto GP-së në një intervistë, shpjegoi arsyen e këtij vendimi, por preku dhe disa momente nga karriera e tij legjendare. ‘Doktori’, siç e quajnë fansat, do të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img