No menu items!

franga

Forcohen Dollari dhe Franga ndërsa Euro dhe Paundi nuk luhaten

Monedha europiane vijon edhe sot të ruaj të njëjtat vlera sikurse edhe një ditë më parë teksa vazhdon të blihet me 120.6 lekë dhe të shitet me 121.3 lekë. Paundi britanik   gjithashtu vijon të blihet edhe sot sikurse edhe ditën...

Paundi dhe Franga e nisin javën pozitivisht, Dollari humbet sërish pikë

Paundi britanik e ka nisur këtë javë pozitivisht teksa ka regjistruar rritje në raport me javën që shkoi pasi blihet sot me 142.6 lekë dhe shitet me 143.6 lekë. Dollari amerikan ndërkaq ka humbur sërish pikë këtë të hënë pasi...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img