Wednesday, June 7, 2023

fonde

Agjensia për fondet/ Basha: Ia keni varur në qafë si mëlçitë ujkut, Ilir Beqajt

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi nga Kuvendi i Shqipërisë se agjensia për fondet e donatorëve do t'i përdorë miliona eurot për luksin qeveritar. Basha përmendi kryetarin e kësaj agjensie, Ilir Beqajn që sipas tij ia kanë ‘varur...

Kroaci, ish-ministrja arrestohet për vjedhje të fondeve të BE-së

Gjykata e Zagrebit ka dënuar me një muaj paraburgim Gabrijela Žalac-in, ish-ministre e integrimit të Kroacisë nga viti 2016 deri në vitin 2019 dhe tre nga ish-bashkëpunëtorët e saj deri në përfundim të hetimeve për një akt korrupsioni në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img