Wednesday, June 7, 2023

flamengo

E bujshme, klubi brazilian do të marrë pjesë në Champions League

Skuadra e Flamengos, që militon në kategorinë e parë në Brazil, do të luajë në Ligën e kampioneve në Europë dhe ka një plan për ta realizuar këtë objektiv. Sipas mediave lokale, brazilianët janë të interesuar të blejnë Tondelën, klub...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img