Wednesday, June 7, 2023

fitues

Fitoi “Big Brother VIP”, mediat italiane shkruajnë për triumfin e balerinit Ilir Shaqiri

Fitorja e Ilir Shaqirit ka tërhequr vëmendjen e mediave italiane. Edicioni i parë i “Big Brother Vip Albania” përfundoi të premten pas katër muajsh spektakël televiziv, ku mori pjesë edhe Ilir Shaqiri, i cili arriti të fitojë dhe çmimin...

Zbulohet para kohe fituesi i “Topit të Artë”

Na ndajnë dhe tre ditë nga emri i futbollistit më të mirë në planet për sezonin e fundit, por thashethemet nuk kanë fund. Sipas asaj që shkruajnë mediat botërore, Lionel Mesi ka triumfuar mbi Robert Levandovskin dhe Karim Benzema, duke...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img