Wednesday, June 7, 2023

festim

Festoi golin e skuadrës kundërshtare, futbollisti akuzohet për trukim ndeshje (Video)

Gjatë ndeshjes së Kategorisë së Dytë në Ukrainë mes skuadrës së Uzhhorod dhe Kremunçukut ka ndodhur diçka e pakëndshme dhe e pazakontë, teksa kjo sfidë ka përfunduar me rezultatin 2-0 për ekipin e Uzhhorod. Skuadra e Kremençukut pëson golin e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img