Wednesday, June 7, 2023

ferndando alonso

Hamilton fiton në Katar dhe i afrohet Verstappen, Alonso ngjitet në podium pas 7 vitesh

Ka përfunduar Çmimi i Madh i Katarit në Formula 1. Në një pistë ku nuk priteshin parakalime, kanë ndodhur shumë të tilla. Edhe pse nuk pati një duel për kreun e garës, duelet për vendin e fundit të podiumit dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img