No menu items!

fatos lubonja

Lubonja përkrah koalicionin e Berishës: Shqiptarët të bashkohen rreth tij si Fronti i Lirisë

Koalicioni ‘Shtëpia e Lirisë’ me Sali Berishën dhe LSI në zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 marsit është bërë temë diskutimi në emisionin e sotëm ‘Pikat mbi i’, në News24. Analisti Fatos Lubonja ka dalë në mbështetje të këtij koalicioni,...

Lubonja: Me Berishën mund të fitosh edhe pse është non-grata

Kuvendi Kombëtar i thirrur nga Sali Berisha u komentua nga analisti Fatos Lubonja në emisionin ‘Kjo Javë’ në News24’. Lubonja tha se më këtë Kuvend duhet të lindë një Kryesi që të ketë një projekt të qartë. I pyetur për betejën...

Tradhtarët që harron Berisha

Nga: Fatos Lubonja Në një nga foltoret e Berishës e dëgjova të kërkojë ndjesë në emër të PD-së për faktin se ajo i ka braktisur protestuesit e Astirit dhe jo vetëm kaq, por, me urdhër të Ramës, nuk e ka...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img