No menu items!

fans

I theu telefonin tifozit, Ronaldo bën ‘mea culpa’

Humbja ndaj Evertonit i dogji jo pak Cristiano Ronaldos, që duke dalë nga fusha e “Goodison Park”, humbi toruan nga vërshëllimat e tifozëve dhe njërit prej tyre i theu edhe telefonin. Megjithatë videoja u bë shpejt virale dhe ylli portugez...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img