No menu items!

ermira tafani

Frikë nga vettingu? Dy prokuroret e Elbasanit japin dorëheqjen (Emrat)

Armanda Xhaferri dhe Ermira Tafani, dy prokurore te Prokurorisë së Elbasanit, kanë dhënë dorëheqjen papritur nga detyra, shkruan newsbomb.al. Mësohet se dy magjistratet që kanë vite që shërbejnë në Elbasan, kanë dorëzuar dorëheqjen në Këshillin e Lartë të Prokurorisë. Paraprakisht,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img