Wednesday, June 7, 2023

erling haaland

Dortmund në ankth, Haland dëmtohet sërish

Borusia Dortmund do të heqë sërish dorë nga Erling Haland, këtë herë edhe më gjatë se herën e fundit. Çfarë do të bëjë skuadra verdhezi e cila tani duhet të mendojë se si të përballojë kampionatin dhe Championsin pa...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img