No menu items!

energji elektrike

Vjedhja e energjisë elektrike, arrestohen 12 persona, procedohen 12 të tjerë

Policia e Shtetit Evidentohen 31 raste të vjedhjes së energjisë elektrike/Vihen në pranga 12 shtetas, procedohen penalisht 12 shtetas dhe shpallen në kërkim 7 të tjerë. Strukturat e Policisë së Shtetit, në vijim të punës për parandalimin e vjedhjes së energjisë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img