Wednesday, June 7, 2023

ekzekutimi

Atentati në Fier, policia merr në pyetje Ben Qimen: Ekzekutimin e mësova nga mediat

Biznesmeni fierak Arben Isufaj, i njohur dhe si Ben Qimja, është arritur “të gjendet” më në fund nga Policia e Shtetit dhe është marrë në pyetje për ekzekutimin e Dem Backës, në mes të Fierit më 23 tetor. Pas disa...

Vrasësit qëndruan në Fier/ Detaje nga ekzekutimi i Demir Backës

Dhjetëra efektivë të policisë “Shqiponja”, të shoqëruar dhe nga oficerë të Krimeve të Rënda të drejtorisë së Fierit, kanë kryer kontrollin e rreth 80 banesave në qytetin e Fierit, ku besohet se kanë qëndruar me qira personat që kanë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img