No menu items!

edmond spaho

Spaho-Ballës: Të ka hyrë frika nga Sali Berisha

Seanca e sotme parlamentare nisi me tensione dhe shkak ishte Interpelanca e kërkuar nga opozita me kryeministrin Rama për rritjen e çmimeve. Interpelanca ishte lënë e fundit në rend dite ndërsa deputeti demokrat Edmond Spaho u shpreh se duhet...

“Përjashtova Berishën nga fushata e 2011”, deputeti i PD: Saliu solli demokratët që luftuan për ty

Deputeti demokrat Edmond Spaho, ka reaguar ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, për një prej deklarateve që ky i fundit ka bërë dje, kur tha se fitoi në zgjedhjet për Bashkinë e Tiranës në vitin 2011 sepse mbajti larg Sali Berishën...

Spaho: Basha premtoi se nuk do t’i digjte mandatet, unë i dola garant në DASH

Deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho ka zbuluar detaje lidhur me takimet e kryera në Bundestagun gjerman, tre vjet më parë. Gjatë asaj kohe opozita e bashkuar vendosi të digjte mandatet. Spaho tregoi për premtimet “boshe” të kreut të Partisë...

Spaho sulmon Bashën: Ka marrë peng Partinë Demokratike dhe Shqipërinë

Deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho nuk i ka ndalur akuzat dhe sulmet e tij ndaj kryedemokratit, Lulzim Basha. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Spaho është shprehur se Basha ka 8 vjet që e mban peng opozitën dhe Shqipërinë. “Ka...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img