No menu items!

edi reja

Eliminatoret e Kupës së Botës, Duka merr vendimin për trajnerin Reja

Armando Duka ka dalë sot në konferencë për shtyp, ku ka analizuar edicionin kualifikues të kombëtares kuqezi. Në fjalën e tij, kreu i FSHF-së u shpreh ndër të tjera: “Jam këtu sot për të bërë një analizë rreth kombëtares....

Habit Edi Reja: Ishim të pafat, kjo humbje nuk e prish imazhin e Shqipërisë

Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Edi Reja, ka deklaruar se ndaj Anglisë sot e kishte të pamundur kushdo që të bënte diçka. Në fjalët e tij për “SuperSport”, ai theksoi se ekipi nuk mund të bënte më shumë ndaj një...

Reja: Duam maksimumin ndaj Anglisë dhe Andorrës

Shkaktoi jo pak rekasion në opinionin futbollistik shqiptar lista e tij me 24 kuqezinj për ndeshjet e këtij muaji kundër Anglisë dhe Andorrës. Mungesa e Rey Manajt dhe Ivan Balliut nuk kishin shpjegim deri sot, në konferencën për shtyp,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img