Wednesday, June 7, 2023

eden hazard

I ngadaltë dhe pa shënjestër, Eden Hazard ka humbur identitetin (Video)

Eden Hazard është një prej yjeve të futbollit botëror, por transferimi te Real Madrid i ka zbehur shumë cilësitë e belgut. Në sfidën që Belgjika luajti mbrëmë ndaj Estonisë, Hazard u aktivizua për 61 minuta, por pa arritur të lërë...

Ançeloti i tregon derën Hazardit: Nëse ka dëshirë mund të largohet

Në Madrid nuk kanë kohë për t’u qarë për barazimin përballë Osasunës, sepse në prag është ndeshja kundër Elçes. Trajneri i Realit të Madridit, Karlo Ançeloti, ka dalë në konferencën e zakonshme për shtyp ku ka folur për këtë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

 The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always...
- Advertisement -spot_img