No menu items!

ecdc

ECDC: Vetëm vaksinimi nuk mund ta ndalë Omicronin

Qendra evropiane për Parandalimin dhe Kontrollin e Sëmundjeve (ECDC) të mërkurën (15 dhjetor) ka paralajmëruar se vetëm vaksinimi nuk do të mund të ndalë hovin e variantit të ri të koronavirusit, Omicron. Kjo agjenci e Bashkimit Evropian ka thënë se...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img