No menu items!

dy gola

Dy gola në pesë minuta, Mbappe shkruan historinë në Champions

PSG dhe Kylian Mbappe të papërmbajtshëm në minutat e para të ndeshjes së Champions League kundër Club Brugge. Francezët kanë siguruar një avantazh të dyfishtë në 7 minutat e para të pjesës së parë. Protagonisti ka qenë Kylian Mbappe, autor i...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img