No menu items!

dru

Tregu ilegal i drurit u kushton shtrenjtë parqeve kombëtare në Korçë

Jorgjeta, 72 vjeç, ka një shtëpi dykatëshe në lagjen nr.12 të Korçës dhe e siguron ngrohjen e saj në dimër me dru. E moshuara thotë se i blen drutë të njoma në verë dhe i ka gati për t’i...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img