No menu items!

drone

Kontrolle me radarë dhe dronë/ Policia heq 31 patenta, 7 shoferë në pranga

Policia rrugore ka vijuar kontrollet me dronë dhe radarë, në akset nacionale e qendrat e banuara në të gjithë vendin, për rritjen e parametrave të sigurisë rrugore. Gjatë 24 orëve të fundit, në rrugët e kryeqytetit dhe në rrugët interurbane...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img