No menu items!

drita

Ndodh edhe kjo/ Deputetët diskutojnë për krizën energjitike, në Kuvend ikin dritat (Foto)

Deputetët e Kuvendit të Shqipërisë janë duke marrë pjesë sot në disa Komisione Parlamentare për marrëveshje dhe projektligje të ndryshme. Një ndër to është dhe marrëveshja mes OSHEE-BERZH për krizën energjitike. Por në një kohë që deputetët socialistë e demokratë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img