Wednesday, June 7, 2023

donald

Pas puthjes me Beatrix, flet Donaldi: Ja çfarë prisja nga Bora

Puthja e Donaldit me Beatrix është komentuar gjatë kudo. E gjitha kjo prej faktit se aktori tha se kishte rënë dakord me ish të dashurën, Bora Zemani se do të hynte vetëm e do të dilte vetëm nga shtëpia...

Beatrix ndihet në siklet për spektaklin e sotëm

Beatrix ndihet shumë në siklet për spektaklin e sotëm. Shkak mendohet të jetë frika se në spektakël do të diskutohet edhe afrimiteti i saj me Donaldin. Ditët e fundit ata nuk janë kuryser duke shkëmbyer puthje, përqafime dhe përkedhelje me njëri-tjetrin. Nuk...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img